Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Remonty i budowy chodników w pasach dróg powiatowych.

Opublikowano .

Zakończono zadania związane z remontem chodników w m. Poniatowo i Chamsk oraz budową chodnika w m. Rzężawy, położonych wzdłuż jezdni w pasie drogowym dróg powiatowych. Zadania te realizowane były na mocy podpisanych umów o pomocy rzeczowej, zawartych pomiędzy Powiatem Żuromińskim a Gminą i Miastem Żuromin. Łączna długość wyremontowanych i wybudowanych chodników wynosi ok. 510 mb.

Chamsk chodnik 2015 5Chamsk chodnik 2015 6Poniatowo 1Poniatowo 2Rzezawy 1Rzezawy 2

Trwają prace, związane z remontem chodnika przy drodze powiatowej Nr 4628W Olszewo – Kosewo – Zielona w m. Zielona na odcinku od drogi wojewódzkiej Nr 563 do cmentarza parafialnego. Prace wykonywane są przez pracowników Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie, zatrudnionych w ramach robót publicznych.

Remont chodnika Zielona 2015 1Remont chodnika Zielona 2015 2Remont chodnika Zielona 2015 3

W miesiącu lipcu br. rozpoczną się prace, związane z  remontem chodnika w m. Lutocin. Zakresem rzeczowym zadanie obejmuje remont istniejącego chodnika położonego naokoło parku w m. Lutocin przy dwóch drogach powiatowych Nr 4620W Poniatowo – Lutocin – gr. woj. – Września – Borowo oraz Nr 4623W Lutocin – Elżbiecin – Jonne. Prace wykonywane będą przy współpracy z Gminą Lutocin, która na niniejsze zadanie udzieliła Powiatowi Żuromińskiemu pomoc finansową w wysokości 40 000,00 zł na zakup materiałów niezbędnych do realizacji niniejszego zadania.

e-max.it: your social media marketing partner