Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Modernizacja-Przebudowa kotłowni w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Bieżuniu

Opublikowano .

Przedmiotem zakończonej 7 października 2014r inwestycji w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu była przebudowa istniejącego systemu grzewczego opartego na kotłach opalanych węglem kamiennym na ekonomiczną i ekologiczną kotłownię opartą na dwóch kotłach opalanych peletem o mocy 2x75 kW każdy. Inwestycja została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Koszt inwestycji wyniósł 88 369,40 zł. Wykonawcą inwestycji była firma z Świedziebni EKO-INSTAL Michał Wiśniewski.

kotlownia

e-max.it: your social media marketing partner