Modernizacja-Przebudowa kotłowni w budynku Liceum Ogólnokształcącego w Bieżuniu

Przedmiotem zakończonej 7 października 2014r inwestycji w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu była przebudowa istniejącego systemu grzewczego opartego na kotłach opalanych węglem kamiennym na ekonomiczną i ekologiczną kotłownię opartą na dwóch kotłach opalanych peletem o mocy 2x75 kW każdy. Inwestycja została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Koszt inwestycji wyniósł 88 369,40 zł. Wykonawcą inwestycji była firma z Świedziebni EKO-INSTAL Michał Wiśniewski.

kotlownia