Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Remont chodnika w miejscowości Sławęcin

Opublikowano .

Zakończyła się realizacja zadania, związanego z  remontem chodnika w Sławęcinie w ciągu drogi powiatowej Nr 4632W Sadłowo – Sławęcin – Zgliczyn Kościelny. Długość wyremontowanego chodnika wynosi 370 mb. Niniejsze zadanie również realizowane było w oparciu o umowę o pomocy rzeczowej, przy zakupieniu przez Powiat Żuromiński materiałów, a przez Miasto  i Gminę Bieżuń zapewnieniu robocizny oraz sprzętu. 

2014 Chodnik Slawecin 22014 Chodnik Slawecin 3

e-max.it: your social media marketing partner