Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Podpisanie umowy na przebudowę kotłowni w LO Bieżuń

Opublikowano .

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Bieżuniu w dniu 14 sierpnia 2014 r. podpisał umowę na wykonanie zadania pn. „Przebudowa kotłowni w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu” z  firmą EKO-INSTAL Michał Wiśniewski, 87-335 Świedziebnia 57. Wartość kosztorysowa robót wyniosła 88.369,40 zł. Wykonanie zadania zakończy modernizację systemu ogrzewania w Liceum Ogólnokształcącym w Bieżuniu.
e-max.it: your social media marketing partner