Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Wniosek dotyczący przebudowy drogi powiatowej na odcinku Olszewko – Kuczbork otrzyma dofinansowanie

Opublikowano .

W związku ze zwiększeniem puli środków w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój, złożony we wrześniu 2013r., wniosek Zarządu Powiatu Żuromińskiego dotyczący realizacji zadania pn:  „Przebudowa drogi powiatowej nr 4629W Kuczbork – Glinki – Nidzgora w m. Kuczbork i nr 4627W Żuromin – Kliczewo – Kuczbork na odcinku Olszewko – Kuczbork” został objęty dofinansowaniem. Wysokość wnioskowanej kwoty wsparcia w ramach programu, stanowiąca 50% wartości kosztorysowej zadania wynosi 1 108 390,14 zł. Inwestycja realizowana będzie także w ramach partnerstwa Powiatu Żuromińskiego z Gminą Kuczbork – Osada, uzyskując pomoc finansową Gminy w wysokości 200 000,00 zł.
e-max.it: your social media marketing partner