Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Remont sieci wewnętrznej centralnego ogrzewania w ZSP w Żurominie

Opublikowano .

W dniu 28.04.2014r. dyrektor ZSP w Żurominie podpisał umowę na modernizację wewnętrznej sieci centralnego ogrzewania w szkole z frmą M- SERWIS Marcin Żyznowski, Przemysław Reszczyński, Spółka Jawna, Grabowo, ul. Warszawska 27 07- 415 Olszewo- Borki, za kwotę 141 523,79 zł. Termin realizacji zadania został ustalony na dzień 10.08.2014r.
e-max.it: your social media marketing partner