Podpisanie umowy na opracowanie projektu przebudowy mostu w Chraponii

Zarząd Powiatu Żuromińskiego w dniu 25 września 2013 r. podpisał umowę na  wykonanie zadania pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej na Przebudowę mostu w m. Chrapoń wraz z drogą dojazdową Nr 4619W Mościska – gr. woj. – Chrapoń – Lutocin” z firmą Biuro Projektowo-Konsultingowe ,,MOSTY PŁOŃSK” S.C., ul. Wspólna 14, 09-100 Płońsk, za  cenę brutto w wysokości: 44.280,00 zł (słownie: czterdzieści cztery tysiące dwieście osiemdziesiąt złotych 00/100).