Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej nr 4632W Sadłowo-Sławęcin-Zgliczyn Kościelny w m. Sadłowo

Zarząd Powiatu Żuromińskiego w dniu 27 czerwca 2013r. podpisał umowę na  wykonanie zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4632W Sadłowo-Sławęcin-Zgliczyn Kościelny w m. Sadłowo” z firmą Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych „PRDI” S.A., 06-500 Mława, ul. Stefana Roweckiego „Grota” 8 za  cenę brutto w wysokości: 365 441,55 zł: (trzysta sześćdziesiąt pięć tysięcy czterysta czterdzieści jeden złotych 55/100). Termin zakończenia robót został ustalony na dzień 30.09.2013r.