Posiedzenie zespołu d/s opracowania projektu strategii rozwoju powiatu żuromińskiego na lata 2014-2020

W dniu 21.02.br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się posiedzenie zespołu d/s opracowania projektu strategii rozwoju powiatu żuromińskiego na lata 2014-2020, który to zespół został powołany przez Zarząd Powiatu w dniu 31.01.2013r. Zespół pod przewodnictwem Wicestarosty Żuromińskiego Mieczysława Olszlegiera został podzielony na podzespoły tematyczne, które do końca czerwca zbiorą materiały niezbędne do opracowania nowej strategii, by do końca września 2013r.  móc przedłożyć projekt tego dokumentu Zarządowi Powiatu. Następne posiedzenie zespołu zostało zaplanowane na dzień 09.04.2013r.

img_6144.jpgimg_6147.jpgimg_6148.jpgimg_6149.jpg

img_6150.jpgimg_6151.jpg