Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Remont instalacji C.O. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie

Opublikowano .

W dniu 07.09.2012 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żurominie ogłoszono przetarg nieograniczony na remont instalacji centralnego ogrzewania. Dotychczasowa instalacja pamiętała początek lat siedemdziesiątych i nie spełniała wymogów dotyczących efektywności grzewczych oraz oszczędności. W dniu 24.09.2012 roku, został rozstrzygnięty w/w przetarg, którego zwycięzcą z pośród siedmiu złożonych ofert została firma ,,ASMET’’ Sławomira Dudka z Lutocina, która przedstawiła najkorzystniejszą ofertę. Po podpisaniu umowy rozpoczęto prace remontowe, które opiewały na kwotę 85 488,58zł. Środki finansowe w całości pochodzą z budżetu powiatu. Remont w/w instalacji polegał na demontażu grzejników żeliwnych, stalowych rurowych, montażu nowej instalacji z rur miedzianych w sztangach lutowanych oraz montażu nowych grzejników żeberkowych aluminiowych. Wszystkie te prace sprawią, iż budynki Centrum będą ogrzewane efektywniej i oszczędniej. Ponadto powyższy remont zbiegł się ze zmianą ogrzewania z ogrzewania olejowego z własnej kotłowni na ogrzewanie miejskie z ŻZK, co dodatkowo sprawi, iż ogrzewanie stanie się bardziej efektywne i tańsze.
e-max.it: your social media marketing partner