Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Jesienne nasadzenia drzew

Opublikowano .

Zakończyły się prace związane z nasadzeniami nowych drzewek – klonów i jesionów w pasach drogowych dróg powiatowych na terenie całego powiatu żuromińskiego. W 2012 roku pracownicy Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie nasadzili wzdłuż dróg powiatowych 360 nowych sadzonek drzew.

Ponadto, w związku z obowiązkiem nasadzeń zamiennych, wynikającym z wydanej decyzji, zezwalającej na wycinkę drzew, kolidujących z budowaną Halą Sportową, na terenie Liceum Ogólnokształcącym im. M. Dąbrowskiej w Żurominie dokonano nasadzeń 5 szt. dębu szypułkowego.

drzewka1.jpgdrzewka2.jpgdrzewka201210171.jpgdrzewka201210172.jpg

drzewka201210173.jpgdrzewka3.jpg

e-max.it: your social media marketing partner