Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Termomodernizacja budynku administracyjnego z częścią biurowo-garażową i warsztatową przy ul. Olszewskiej 7

Opublikowano .

Zakończyły się prace, związane z inwestycją Zarządu Powiatu Żuromińskiego, w ramach zadania pn. „Nadbudowa budynku administracyjnego z częścią biurowo-garażową i częścią warsztatową przy ul. Olszewskiej 7 wraz z jego termomodernizacją utwardzeniem i ogrodzeniem” - „Etap II Termomodernizacja budynku administracyjnego z częścią biurowo-garażową i warsztatową przy ul. Olszewskiej 7”. Roboty związane z termomodernizacją budynku administracyjnego z częścią biurowo-garażową i częścią warsztatową przy ul Olszewskiej 7 wykonał Zakład Budowlany Michał Jamrozik, 13-230 Lidzbark, ul. Chmielna 16. Łączna wartość zrealizowanego zadania: 196 177, 58 zł, w tym w ramach umowy podstawowej: 184 565, 92 zł a w ramach zamówienia dodatkowego: 11 611, 66 zł. Zadanie związane z termomodernizacją budynku administracyjnego z częścią biurowo-garażową i warsztatową przy ul. Olszewskiej 7 zostało zrealizowane z udziałem pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie – 119 422, 00 zł.

IMG_4649.JPGIMG_4651.JPGIMG_4652.JPGIMG_4653.JPG

IMG_4654.JPGIMG_4656.JPGIMG_4659.JPG

wfosigw2.png

e-max.it: your social media marketing partner