Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Kolejne szkolenie dla pracowników starostwa w ramach projektu "Sprawny Samorząd"

Opublikowano .

W dniach 19-20.06.2012 r. w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się szkolenie nt.Kontroli zarządczej i analizy ryzyka w j.s.t. Szkolenie prowadził p.Grzegorz Dziarski. Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Sprawny Samorząd” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Liderem projektu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej a Powiat Żuromiński jednym z dziesięciu partnerów samorządowych.

IMG_3620.JPGIMG_3621.JPGIMG_3622.JPGIMG_3623.JPG

e-max.it: your social media marketing partner