Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Pierwsze zadania drogowe w 2012r. zakończone

Opublikowano .

Zakończyły się prace związane z zadaniem Zarządu Powiatu Żuromińskiego pn: ,,Remont dróg powiatowych Nr 4638W Gradzanowo–Siemiątkowo-Wolany, Nr 4625W Poniatowo-Swojęcin-Bieżuń, 4605W Zieluń-Kozilas-Chojnowo oraz Nr 4606W Zielona-Gościszka-Zalesie-Jabłonowo”. W dniu 15 maja 2012r. dokonano technicznego odbioru wykonanych prac, które zrealizowała firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o., 09-100 Płońsk, ul.19-go Stycznia 62, za cenę brutto w wysokości: 405 998,40zł: (czterysta pięć tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt osiem złotych 40/100). Zadanie to zostało wykonane ze środków własnych powiatu jak również przy wsparciu finansowym Gminy Kuczbork – Osada w wysokości 30 000,00 zł (dla drogi powiatowej Nr 4606W Zielona-Gościszka-Zalesie-Jabłonowo).

bagienice.jpgkozilas.jpgsiemiatkowo.jpgstrzeszewo - biezun.jpg

e-max.it: your social media marketing partner