Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Umowa na wykonanie Instalacji monitoringu w budynku hali sportowej podpisana

Opublikowano .

W dniu 18 kwietnia 2012 roku została zawarta przez Zarząd Powiatu Żuromińskiego umowa na wykonanie: „Instalacji monitoringu w budynku hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie” z firmą Kartel Tech import-eksport, Paweł Zdziarski, ul. Narutowicza 2, 09-200 Sierpc, z kwotą brutto za realizację zamówienia w wysokości 35.550,89 zł. Termin wykonania przedmiotu umowy ustalono na dzień 25 czerwca 2012 r.
e-max.it: your social media marketing partner