Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Nowy parking przy Powiatowym Urzędzie Pracy

Opublikowano .

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, Polski Związek Nauczycielstwa oraz interesanci korzystający z usług w/w jednostek od niedawna mogą korzystać z nowopowstałego parkingu. Budowa parkingu poprzedzona była opracowaniem dokumentacji budowlanej a następnie procedury przetargowej. Umowę z Wykonawcą F.H.T.U. „PLUS” c.s. w Żurominie podpisano 05 września 2011r., całą inwestycję ukończono przed planowanym terminem zgodnie z projektem. Parking umiejscowiony jest z tyłu budynku Powiatowego Urzędu Pracy, znajduje się na nim 26 miejsc postojowych, w tym dla samochodów osób niepełnosprawnych, natomiast parking przed urzędem może pomieścić około 12 samochodów. Wcześniej samochody parkowali pracownicy bądź interesanci w sposób chaotyczny, niekiedy blokując wyjazd innym pojazdom. Teren za budynkiem był nieuporządkowany porośnięty trawą z nierówną powierzchnią utrudniającą przejazd, po deszczu powstawały kałuże, wnoszono do budynku błoto. Wybudowany parking zwiększył liczbę miejsc parkingowych, poprawił warunki parkowania, teren wokół budynku jest zagospodarowany i uporządkowany, wygląda estetycznie.

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

2a[1].JPG9a[1].JPG

e-max.it: your social media marketing partner