Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Schodołaz dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie

Opublikowano .

Zarząd Powiatu Żuromińskiego wystąpił i otrzymał dodatkowe środki finansowe z budżetu Wojewody Mazowieckiego z przeznaczeniem na zakup schodołazu kroczącego. Zakupiony schodołaz przekazany został do Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie w celu poprawy jego funkcjonowania.Urządzenie służy do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich, porusza się po każdym rodzaju schodów.Wartość schodołazu kroczącego wynosi 13.229,10 zł.

DSCF1281.JPGDSCF1284.JPG

e-max.it: your social media marketing partner