Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Termomodernizacja budynku Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie

Opublikowano .

Zakończyły się prace, związane z inwestycją Zarządu Powiatu Żuromińskiego z realizacją zadania pn. „Termomodernizacja budynku Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie”. Roboty dociepleniowe wykonała firma Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „TYMBUD”, Wojciech Szwech, ul. 1 Maja 7A, 09-400 Płock, za łączną kwotę 32 230,85 zł Zadanie to zostało wsparte w ramach pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie – 25 784,00 zł.

POD (1).JPGPOD (2).JPGPOD (3).JPGPOD.JPG

Thumbs.db

e-max.it: your social media marketing partner