Powiat aplikuje o środki w ramach "MIWIS MAZOWSZE 2021"

W marcu 2021 roku powiat złożył wniosek o przyznanie pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021”. Nazwa zadania: Modernizacja sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym. Szacunkowa wartość zadania 179 905,00 zł, w tym wnioskowana pomoc finansowa 134 929,00 zł. W ramach zadania planowany jest następujący zakres prac: montaż dwóch sztuk wentylacji mechanicznej bezkanałowej na sali gimnastycznej oraz wymiana oświetlenia, tablic do koszykówki i mechanizmu do piłki siatkowej, całkowita modernizacja zaplecza sanitarno-szatniowego, w tym jego częściowa przebudowa,  wymiana urządzeń sanitarnych, położenie nowych płytek i posadzek, wymiana drzwi oraz grzejników i oświetlenia, malowanie.