Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Informacje o zarządzie

Powiat aplikuje o środki w ramach "MIWIS MAZOWSZE 2021"

Opublikowano .

W marcu 2021 roku powiat złożył wniosek o przyznanie pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2021”. Nazwa zadania: Modernizacja sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym. Szacunkowa wartość zadania 179 905,00 zł, w tym wnioskowana pomoc finansowa 134 929,00 zł. W ramach zadania planowany jest następujący zakres prac: montaż dwóch sztuk wentylacji mechanicznej bezkanałowej na sali gimnastycznej oraz wymiana oświetlenia, tablic do koszykówki i mechanizmu do piłki siatkowej, całkowita modernizacja zaplecza sanitarno-szatniowego, w tym jego częściowa przebudowa,  wymiana urządzeń sanitarnych, położenie nowych płytek i posadzek, wymiana drzwi oraz grzejników i oświetlenia, malowanie.

IMG 1717

e-max.it: your social media marketing partner