Przebudowa drogi powiatowej Nr 4613W wraz z mostami w m. Brudnice

Trwają prace w terenie, związane z realizacją zadań pn. „Przebudowa mostu wraz z drogą dojazdową nr 4613W od dr  Nr 541 – Brudnice – Sinogóra – Kipichy w m. Brudnice”  oraz „Remont mostu na rzece Wkra w m. Brudnice”. Wykonawcą robót jest Firma Drogi i Mosty Antoni Popowski, ul. Przemysłowa 11, 87-800 Włocławek, łączna wartość zadań wynosi 2 390 233,45 zł. Na realizację tej inwestycji Zarząd Powiatu Żuromińskiego pozyskał środki w wysokości 855 400,00 zł w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa w ramach rezerwy subwencji ogólnej a także pomoc finansową Gminy i Miasta Żuromin w wysokości 100 000,00 zł.

Brudnice mosty 1Brudnice mosty 2Brudnice mosty 3Brudnice mosty 4Brudnice mosty 5Brudnice mosty 6Brudnice mosty 7Brudnice mosty 8Brudnice mosty 9Brudnice mosty 10