"Święty Jan Paweł II - Ojciec wszystkich narodów" - konkurs na najlepszą prezentację multimedialną

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łaszewie serdecznie zaprasza uczniów klas IV, V, VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w VIII edycji konkursu na temat życia i nauczania Papieża Jana Pawła II pt.:

„Święty Jan Paweł II- Ojciec wszystkich narodów” - konkurs na najlepszą prezentację multimedialną.

Najważniejszym celem konkursu jest świadome kształtowanie w młodym pokoleniu wartości religijnych i kulturowych, poprzez doskonalenie umiejętności twórczych z wykorzystaniem technik multimedialnych. Przewidziane są atrakcyjne nagrody (tablet, sprzęt sportowy, sprzęt elektroniczny ) dla uczestników oraz opiekunów.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową i przygotować prezentację multimedialną dotyczącą myśli przewodniej konkursu. Szkoła może wytypować i zgłosić do współzawodnictwa tylko jednego ucznia\jedną uczennicę. Kartę zgłoszeniową i prezentację należy wysłać na adres: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łaszewie, Łaszewo 36; 09-135 Siemiątkowo lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad i harmonogramu konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu.

O honorowy patronat poproszono:
- Mazowieckiego Kuratora Oświaty,
- Biskupa Diecezji Płockiej Piotra Liberę,
- Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie,
- Starostę Powiatu Żuromińskiego,
- Wójta Gminy Siemiątkowo,
- Księdza Kanonika Romana Tomaszewski.

Karol Rakowski
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łaszewie