Nowe radiowozy dla Komendy Powiatowej Policji w Żurominie

Na ulice powiatu żuromińskiego wyjechały nowe radiowozy, które udało się kupić dzięki wsparciu Samorządów z terenu powiatu oraz zakupów centralnych ze środków policji. Cztery radiowozy oznakowane i jeden nie oznakowany, które będą wykorzystywane w codziennej służbie przez policjantów Wydziału Prewencji, Ruchu Drogowego oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żurominie.

W dniu 7 lutego 2017r. na placu manewrowym Komendy Powiatowej Policji w Żurominie odbyło się przekazanie pojazdów służbowych.

• samochód KIA cee-d dla potrzeb ruchu drogowego
  • samochód Opel Corsa dla potrzeb dzielnicowych
  • samochód Opel Astra dla potrzeb służby kryminalnej
  • samochód Opel Corsa dla potrzeb Posterunku Policji w Bieżuniu
  • samochód Volkswagen T6 dla potrzeb wydziału prewencji.

W przekazaniu pojazdów uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego z/s w Radomiu mł. insp. Mirosław Jedynak, Komendant Powiatowy Policji w Żurominie insp. Witold Lemański, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie podinsp. Dariusz Wieczorek, Starosta Żuromiński Pan Jerzy Rzymowski, Wicestarosta Żuromiński Pan Ireneusz Rejmus, Burmistrz Miasta i Gminy Bieżuń Pan Andrzej Szymański, Wójtowie oraz radni powiatowi i gminni, policjanci i pracownicy policji.

mł. asp. Tomasz Wnuk
Komenda Powiatowa Policji w Żurominie