Debata ewaluacyjna dotycząca bezpieczeństwa

W dniu 5 listopada 2016r. o godz. 16:00 w sali kinowej Żuromińskiego Centrum Kultury odbyła się V edycja Debaty ewaluacyjna w której udział wzięli mieszkańcy powiatu żuromińskiego oraz władze samorządowe. Debata poświęcona była podsumowaniu realizacji wniosków z IV cyklu debat społecznych dotyczących bezpieczeństwa na terenie powiatu żuromińskiego.
Podczas piątkowego spotkania Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie podinsp. Dariusz Wieczorek, omówił realizację wniosków z IV Debaty Społecznej, następnie Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji w Żurominie st.asp. Piotr Ruszkowski przedstawił nowe, ważne dla budowania bezpieczeństwa lokalnego narzędzia informacyjne, jakimi są: Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja Moja Komenda.