XV Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 31 marca odbyła się XV Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego  znastępującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  3. Interpelacje radnych.
  4. Przyjęcie Protokołu Nr XIV/2016  z obrad Sesji.
  5. Przyjęcie Informacji o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu żuromińskiego w 2015 roku.
  6. Przyjęcie Sprawozdania rocznego z wykonania planu finansowanego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2015r.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowanego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych na rok 2016 w Powiecie Żuromińskim.
  8. Przyjęcie Informacji o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2015 roku.
  9. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Domu Pomocy Społecznej w Bądzynie za rok 2015.
  10. Przyjęcie Oceny bezpieczeństwa sanitarnego powiatu żuromińskiego za 2015r.
  11. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Żurominie w 2015r.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobieranych przez szkoły wyższe i zakłady kształcenia nauczycieli, a także specjalności
    i form kształcenia na które dofinansowanie jest przyznawane w 2016 roku.
  13. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XXVII/251/13 Rady Powiatu Żuromińskiego z  dnia 25 czerwca 2013 roku w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Żuromińskiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Żuromiński oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  14. Przyjęcie Sprawozdania Wydziału Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Żurominie z działalności za 2015 rok w zakresie dróg powiatowych.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2016.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie na zakup karetki Ratownictwa Medycznego.
  18. Informacja Przewodniczącego Zarządu z bieżącej działalności.
  19. Odpowiedzi na interpelacje radnych.
  20. Wolne wnioski i zapytania.

IMG 7731IMG 7732IMG 7733IMG 7734