Oficjalne otwarcie nowej siedziby KRUS w Żurominie

W dniu 16 października odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby KRUS w Żurominie, zlokalizowanej przy ulicy Zielonej. W uroczystości uczestniczył Starosta Żuromiński Pan Jerzy Jerzy Rzymowski oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Pan Janusz Welenc. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Pan Tadeusz Nalewajk - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego reprezentowany przez Pana Konrada Wojnarowskiego, Pan Wiktor Sankiewicz - Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie, Pani Aneta Goliat - Burmistrz Gminy i Miasta Żuromin, Pan Jacek Grzybicki - Wójt Gminy Kuczbork-Osada, Pan Lech Zmarzły - Firma DOMEX -wykonawca obiektu, Pan Dariusz Ziółkowski - firma Dezet Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji - projektant obiektu oraz ks. Józef Żbikowski, który poświęcił nową siedzibę.

IMG 7015IMG 7019IMG 7021IMG 7024IMG 7025IMG 7029IMG 7032IMG 7033IMG 7037