Gazele mazowieckiego biznesu

Nagrodzono najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwa z Mazowsza. W uroczystej gali, która odbyła się 16 marca br. w Warszawie, wziął udział Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Po raz jedenasty ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm opublikował „Puls Biznesu”. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie podmiotów, które niezależnie od koniunktury gospodarczej, z roku na rok odnotowują poprawę wyników finansowych, pomimo, że nie należą do największych rekinów biznesowych. Marszałek Adam Struzik, gratulując nagrodzonym, podkreślił rolę, jaką odrywają w gospodarce regionu małe i średnie przedsiębiorstwa. Tworzą nowe miejsca pracy, są bogatym źródłem inicjatyw w zakresie innowacyjności, przyczyniają się także do poprawy spójności gospodarczej i społecznej województwa. Głównym założeniem rankingu jest promowanie przedsiębiorstw koncentrujących swoją działalność w regionach i tych, które - w wielu przypadkach - stały się gospodarczymi wizytówkami województw. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. Cechą charakterystyczną Gazel Biznesu jest też dobra reputacja i uczciwość wobec kontrahentów. Finałowa gala Gazel Biznesu 2010 odbyła się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie zajął drugą pozycję na Mazowszu, w Polsce dziesiątą - wśród zakładów opieki zdrowotnej (EKD 8610) w ogólnopolskim rankingu firm "Gazele Biznesu 2010".

11786.jpg11790.jpg11807.jpg11808.jpg

11811.jpg11889.jpgThumbs.db