XXXIII Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu Nr XXXII/2021 z dnia 30 grudnia 2021r.
  4. Przyjęcie Sprawozdania Starosty Żuromińskiego w sprawie działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2021 roku.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru firmy audytorskiej do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za rok obrotowy 2021 i rok obrotowy 2022.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia Planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat pobieranych przez podmioty, o których mowa w art. 70a ust. 3a pkt 1 i 2 ustawy Karta Nauczyciela, a także form i specjalności kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane w 2022 roku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2022.
  9. Przyjęcie Sprawozdań poszczególnych Komisji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2021 rok.
              9.1 Przyjęcie Sprawozdania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Żuromińskiego za 2021 rok.
              9.2 Przyjęcie Sprawozdania Komisji Budżetu Rady Powiatu Żuromińskiego za 2021 rok.
              9.3 Przyjęcie Sprawozdania Komisji Infrastruktury i Bezpieczeństwa Rady Powiatu Żuromińskiego za 2021 rok.
              9.4 Przyjęcie Sprawozdania Komisji Zdrowia i Edukacji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2021 rok.
              9.5 Przyjęcie Sprawozdania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2021 rok.
  1. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  2. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  3. Wolne wnioski.

IMG 6082IMG 6083IMG 6084IMG 6085IMG 6086