VII Samorządowe Zawody w Piłce Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Żuromińskiego - zakończone

W dniu 3 grudnia br. w hali sportowej w Zielonej odbyły się VII Samorządowe Zawody w Piłce Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Żuromińskiego. W zawodach udział wzięło
5 drużyn z terenu powiatu żuromińskiego. Organizatorami turnieju byli Przewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego, Starostwo Powiatowe w Żurominie oraz Zespół Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej. Turniej rozpoczął się o godzinie 16:00 powitaniem drużyn i gości przez Dyrektora Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej Pana Czarka Ossowskiego, następnie przemówił Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Żuromińskiego Pan Tomasz Makuszewski.

Po zaciętych meczach klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. Gmina Kuczbork – Osada
  2. Gmina Siemiątkowo
  3. Starostwo Powiatowe w Żurominie
  4. Gmina i Miasto Żuromin
  5. Gmina Lutocin

Drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Dodatkowo statuetki dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika otrzymali odpowiednio Anita Ciasnocha (reprezentująca Starostwo Powiatowe w Żurominie) oraz Marcin Jasiński (reprezentujący Gminę Kuczbork - Osadę).