DODATKOWE STANOWISKO KOMPUTEROWE DO REJESTRACJI POJAZDÓW W WYDZIALE KOMUNIKACJI I TRANSPORTU

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Żurominie informuje, że dzięki intensywnym staraniom władz tutejszego Starostwa pozyskano z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie dodatkowe stanowisko komputerowe do rejestracji pojazdów.
Stanowisko to pozwoli na znaczne zwiększenie liczby zarejestrowanych pojazdów w skali każdego miesiąca o dodatkowe co najmniej 200 pojazdów, co spowoduje skrócenie czasu oczekiwania Klientów na zarejestrowanie pojazdu.

IMG 4299IMG 4301