Przekazanie nakrętek z serduszka

W dniu dzisiejszym Starosta Żuromiński Jerzy Rzymowski przekazał nakrętki zebrane do serduszka przy Starostwie Powiatowym w Żurominie na leczenie i powrót do zdrowia Mateusza Dziurkowskiego. Dzięki nakrętkom zebranym przez pracowników Starostwa i mieszkańców powiatu żuromińskiego możemy wesprzeć osoby potrzebujące pomocy.

Każdy może przyłączyć się do zbiórki i przekazać nakrętki – to nic nie kosztuje, a może pomóc.

Codziennie odkręcamy butelki, pojemniki, słoiki i nawet nie zdajemy sobie sprawy, że te małe plastikowe elementy mogą stanowić dla kogoś wartość.

Dziękujmy za okazaną pomoc i zachęcamy wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu.

Dla osób, które chciałyby zapoznać się z historia Mateusza załączamy link pod którym, znajdą Państwo więcej informacji https://www.siepomaga.pl/mateusz-dziurkowski