XXIV Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 28 STYCZNIA 2021r. ( CZWARTEK ) o godz. 12.30 odbyła się zwołana w trybie nadzwyczajnym XXIV Sesję Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z wspólnego posiedzenia Komisji z dnia 29 grudnia 2020r.
  4. Przyjęcie protokołu obrad z Sesji z dnia 30 grudnia 2020r.
  5. Przyjęcie Sprawozdania Starosty Żuromińskiego w sprawie działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2020 roku.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji Pani Katarzyny Szadkowskiej.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji Pana Piotra Sterkowskiego.
  8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Żuromińskiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Żuromiński oraz warunków i  zasad korzystania z tych przystanków.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru założenia Branżowej Szkoły II Stopnia
    w Żurominie i włączenia jej w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żurominie, wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
    w Żurominie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia Planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat pobieranych przez podmioty, o których mowa w art. 70a ust. 3a pkt 1 i 2 ustawy Karta Nauczyciela, a także form i specjalności kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane w 2021 roku.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2021.
  13. Przyjęcie Sprawozdań poszczególnych Komisji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2020 rok.
    13.1. Przyjęcie Sprawozdania Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Żuromińskiego za 2020 rok.
    13.2. Przyjęcie Sprawozdania Komisji Budżetu Rady Powiatu Żuromińskiego za 2020 rok.
    13.3. Przyjęcie Sprawozdania Komisji Infrastruktury i Bezpieczeństwa Rady Powiatu Żuromińskiego za 2020 rok.
    13.4. Przyjęcie Sprawozdania Komisji Zdrowia i Edukacji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2020 rok.
    13.5. Przyjęcie Sprawozdania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Żuromińskiego za 2020 rok.
  14. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  15. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  16. Wolne wnioski.
  17. Zamknięcie obrad.