VIII Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 10 LIPCA 2019r. ( ŚRODA ) o godz. 13.30 odbyła się zwołana w trybie nadzwyczajnym VIII Sesję Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno - finansowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie za 2018r.
  5. Podjęcie zmieniającej uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2019 w Powiecie Żuromińskim.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie do realizacji projektu pod tytułem: Mobilni w Europie - uczniowie z Żuromina na praktykach zawodowych w Grecji, w ramach programu Erasmus+.
  7. Przyjęcie rocznego Sprawozdania Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z działań podejmowanych w 2018 roku na terenie nadzoru na obszarze powiatu żuromińskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie gruntów rolnych będących w trwałym zarządzie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2019.
  11. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  12. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  13. Wolne wnioski.
  14. Zamknięcie obrad.