V Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

W dniu 26 MARCA 2019r. ( WTOREK ) o godz. 13.00 odbyła się V Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego z następującym porządkiem obrad:
  1. Otwarcie obrad.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu obrad z poprzedniej sesji.
  4. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Żurominie za 2018r.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla powiatu żuromińskiego na lata 2019 – 2023”.
  6. Przyjęcie Informacji o stanie bezpieczeństwa sanitarnego powiatu żuromińskiego za rok 2018.
  7. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Obwodu Dróg w Żurominie za 2018 rok.
  8. Przyjęcie Sprawozdania z działalności za 2018 rok w zakresie dróg powiatowych.
  9. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
    w Żurominie za rok 2018 i wykaz potrzeb z zakresu pomocy społecznej i pieczy zastępczej na rok 2019.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu finansowego zadań do realizacji Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2019
    w Powiecie Żuromińskim.
  11. Przyjęcie Informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej
    w Żurominie o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej za rok 2018.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia umów najmu lokali, będących
    w nieodpłatnym użytkowaniu Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Żuromińskiego.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmian Uchwały Budżetowej Powiatu Żuromińskiego na rok 2019.
  17. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie między sesyjnym.
  18. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
  19. Wolne wnioski.
  20. Zamknięcie obrad.