Podpisanie umowy na realizację usługi pełnienia nadzoru inwestorskiego w zakresie przebudowy drogi powiatowej oraz przebudowy i remontu mostów w m. Brudnice

W dniu 27 lipca 2017 r. Zarząd Powiatu Żuromińskiego podpisał umowę na realizację usługi pełnienia nadzoru inwestorskiego branży mostowej, drogowej, sanitarnej, elektrycznej i telekomunikacyjnej dla zadania pod nazwą: „Przebudowa mostu wraz z drogą dojazdową nr 4613W od dr Nr 541 – Brudnice – Sinogóra – Kipichy w m. Brudnice” oraz „Remont mostu na rzece Wkra w m. Brudnice” z Panem Janem Flisem, reprezentującym Firmę Biuro Usług Budowlanych „PROMOST” Jan Flis, ul. Galileusza 26, 09 – 100 Płońsk, za cenę brutto w wysokości: 48 585,00 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy pięćset osiemdziesiąt pięć złotych 00/100). Termin realizacji usługi trwa do momentu zakończenia i rozliczenia inwestycji będącej przedmiotem nadzoru, tj. do dnia 15 grudnia 2017r.