Starosta Żuromiński

4 kwietnia 2024r. pomiędzy Województwem Mazowieckim, a Powiatem Żuromińskim została podpisana umowa o udzielenie pomocy finansowej na realizację zadań w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu”. Przedmiotem umowy jest udzielenie powiatowi żuromińskiemu pomocy finansowej na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą: „Modernizacja siłowni oraz zaplecza magazynowo-szatniowego Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej.

Całkowita wartość zadania wynosi 129 560,00 zł,

- w tym pomoc finansowa z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 97 170,00 zł.
Modernizacja siłowni oraz zaplecza magazynowo-szatniowego Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej przyczyni się do poprawy standardu bloku sportowego, a co za tym idzie poprawy warunków jakości kształcenia, bezpieczeństwa i warunków uprawiania sportu. Realizacja zadania pozwoli na zwiększenie możliwości działań edukacyjnych i atrakcyjności zajęć z wychowania fizycznego dla uczniów szkoły, zwiększy się również dostępność infrastruktury sportowej dla lokalnej społeczności.

Zadanie pn.: „Modernizacja siłowni oraz zaplecza magazynowo-szatniowego Zespołu Szkół im. Batalionów Chłopskich w Zielonej”.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

dla sportu 25