Starosta Żuromiński

II Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego

27 maja 2024r. odbyła się II Sesja Rady Powiatu Żuromińskiego na której wybrano członków poszczególnych Komisji Rady Powiatu i delegowano Radnych do prac w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Komisji opiniującej wnioski o przyznanie środków z Funduszu Pracy. Przebieg obrad przedstawiał się następująco:

1. Otwarcie obrad.
2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmian w porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu Nr I/2024 z dnia 7 maja 2024r.
4. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Żuromińskiego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Żuromińskiego.
6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składów osobowych Komisji stałych Rady Powiatu Żuromińskiego.
7. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania przedstawicieli Rady Powiatu do składu komisji opiniującej wnioski o przyznanie środków z Funduszu Pracy.
8. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania przedstawicieli Rady Powiatu do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.
9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla Starosty Żuromińskiego.
10. Sprawozdanie z działalności Zarządu w okresie międzysesyjnym.
11. Informacje Przewodniczącego Rady, w tym złożone zapytania i interpelacje.
12. Wolne wnioski.
13. Zamknięcie obrad.