Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Podpisanie umowy na rozbudowę drogi powiatowej w Chromakowie

1

Zarząd Powiatu Żuromińskiego w dniu 30 sierpnia 2024r. podpisał umowę na wykonanie zadania pn. Rozbudowa drogi powiatowej nr 4620W Poniatowo – Lutocin – Września – Borowo na odcinku Poniatowo – Chromakowo” z firmą Przedsiębiorstwo Budowlane ,,DOMEX” Sp. z o.o. ,ul. Targowa 21, 09-300 Żuromin, w której zaoferowano kwotę wysokości 2 728 150,07 zł ( słownie: dwa miliony siedemset dwadzieścia osiem tysięcy sto pięćdziesiąt złotych 07/100).

Łączna wartość prac wraz z nadzorem inwestorskim wynosi blisko 2,8 mln zł. Zadanie to realizowane jest przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach dotacji z Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego w wysokości 1 626 000,00 zł, a pozostałe środki – około 1,2 mln zł – pochodzą z budżetu powiatu żuromińskiego. Zakończenie i rozliczenie zadania planowane jest do końca 2024r.

23