Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Powiatowe Zawody sportowo pożarnicze Żuromin 2013

W dniu 02 września 2013 roku na Stadionie Miejskim w Żurominie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu żuromińskiego. W zawodach uczestniczyło łącznie 16 drużyn w tym 6 drużyn młodzieżowych chłopięcych i 3 drużyny młodzieżowe dziewczęce. Więcej informacji oraz materiał zdjęciowy na stronie internetowej Komendy Powiatowej PAństwowej Straży Pożarnej.