Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Srebrna drużyna

W dniach 8-10 czerwca 2007r. odbyły się w Przasnyszu Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej chłopców. Drużyna reprezentująca Zespół Szkól Nr 1 w Żurominie w składzie: Gatyński Kamil i Fiszer Kamil (bramkarze), Bagieński Bartosz, Soboloweski Jacek, Osiecki Michał, Tofel Mateusz, Figuski Adam, Kamiński Tomasz, Karasiewicz Krystian, Romanowski Marcin, Teodorczyk Łukasz, Więckiewicz Patryk, Korpusik Kamil, Stępkowski Bartosz, Olszewski Michał, Stopczyński Mateusz pod opieką trenera Wojciecha Błaszkiewicza zdobyła zaszczytne II miejsce.