Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

Piłka nożna w Zespole Szkół Specjalnych w Żurominie

Zespół Szkół Specjalnych w Żurominie wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym „Kadet” w dniu 17 maja 2006 r. zorganizował VII Rejonowy Turniej Piłki Nożnej chłopców. Zawody odbyły się na stadionie miejskim w Żurominie, w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły zawodowe oraz gimnazja i szkoły podstawowe.

Wyniki:

SZKOŁY ZAWODOWE

1. ZSS Płońsk
  2. SOSW Gołotczyzna
  3. SOSW Ciechanów

GIMNAZJA I SZKOŁY PODSTAWOWE

1. SOSW Mława
  2. GS Żuromin
  3. SPS Żuromin
Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe (piłki nożne) ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żurominie, za co serdecznie dziękujemy. Składamy również podziękowania dla Zarządu i kierownictwa MKS „Wkra” w Żurominie za udostępnienie boiska treningowego na stadionie.