Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury fizycznej i sportu wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu sportu

I POWIATOWY FESTYN SPORTOWO - REKREACYJNY

Zarząd Miejsko – Gminny ZOSP RP w Żurominie, Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Żurominie oraz Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Żurominie w dniu 04 września 2005 roku na Stadionie Miejskim w Żurominie organizuje I POWIATOWY FESTYN SPORTOWO – REKREACYJNY pod hasłem „ŻYJ BEZPIECZENIE, ZDROWO I WESOŁO”.

Program Festynu:

Godz. 10.00  - rozpoczęcie festynu a w nim:

• Zawody sportowo – pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu

• Akcja Honorowego Krwiodawstwa,

• Turniej Piłki Nożnej zespołów 6-cio osobowych,

• Przeciąganie liny,

• Wyciskanie ciężarka 17,5 kg,

• Slalom rowerowy,

• Turniej Strzelecki z wiatrówki

• Bieg uliczny dla kobiet i mężczyzn

Godz. 14.00 – II Regionalne Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi o Puchar Starosty Żuromińskiego,

Z A P R A S Z A M Y