Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Aktualności z zakresu polityki społecznej

Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych-projekt Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano .

Z przyjemnością informuję, że również w tym roku Fundacja TUS realizuje kolejną edycję projektu – „Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON)” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (zadania zlecone nr 15) dla bezrobotnych osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

W ramach projektu oferujemy:

bezpłatne konsultacje doradcy zawodowego, psychologa i prawnika
pomoc w pisaniu profesjonalnego CV i listu motywacyjnego
dostęp do bazy ofert pracy i bezpłatnych kursów, szkoleń
bezpłatny dostęp do internetu.

Konsultacje są udzielane po wcześniejszym umówieniu się w siedzibie Fundacji TUS w Warszawie oraz Punktach Konsultacyjnych w Łodzi i Sopocie.

Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych
02-640 Warszawa, ul. J.P. Woronicza 29A
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Fundacja TUS
tel/fax (022) 852-01-82
www.ckon.org.pl

unnamed

e-max.it: your social media marketing partner