Aktualności z zakresu polityki społecznej

Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych-projekt Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych

Z przyjemnością informuję, że również w tym roku Fundacja TUS realizuje kolejną edycję projektu – „Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON)” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (zadania zlecone nr 15) dla bezrobotnych osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

W ramach projektu oferujemy:

bezpłatne konsultacje doradcy zawodowego, psychologa i prawnika
pomoc w pisaniu profesjonalnego CV i listu motywacyjnego
dostęp do bazy ofert pracy i bezpłatnych kursów, szkoleń
bezpłatny dostęp do internetu.

Konsultacje są udzielane po wcześniejszym umówieniu się w siedzibie Fundacji TUS w Warszawie oraz Punktach Konsultacyjnych w Łodzi i Sopocie.

Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych
02-640 Warszawa, ul. J.P. Woronicza 29A