Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Inwestycje Powiatu Żuromińskiego

Ulotka1

Ulotka2

Podpisanie umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina"

15 października 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Żurominie odbyło się uroczyste podpisanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika umowy z wykonawcą na opracowanie dokumentacji projektowej, a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego: „decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy południowo-wschodniej obwodnicy Żuromina. To kolejny krok w kierunku realizacja jakże ważnej dla miasta i powiatu inwestycji. Warto działać i się angażować.

podpisanie umowy z marszałkiem

Aktualności z zakresu polityki społecznej

I Posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych Powiatu Żuromińskiego

Opublikowano .

W dniu 13 października 2015 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żurominie odbyło się pierwsze posiedzenie nowo wybranej Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Powiatu Żuromińskiego oraz Rady ustępującej.

Na początek Starosta  Jerzy Rzymowski  podziękował członkom Rady III kadencji za ich działalność na rzecz i dla dobra niepełnosprawnych mieszkańców naszego powiatu. Następnie wręczył akty powołania członkom Rady IV kadencji, wybranej na lata 2015-2019. Realizując porządek obrad Rada wybrała Przewodniczącego, został nim  Mirosław Różański zam. Siemiątkowo, przedstawiciel Rady Powiatu Żuromińskiego.

Życzymy nowej Radzie dalszych owocnych obrad wspomagających realizację praw osób niepełnosprawnych.

IMG 6966IMG 6968IMG 6969IMG 6971IMG 6973IMG 6975IMG 6978

e-max.it: your social media marketing partner