Aktualności z zakresu polityki społecznej

Zostań rodziną zastępczą

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej.

W rodzinach zastępczych umieszczane są dzieci, które z różnych względów znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Każde dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje miłości, akceptacji, szacunku i ciepła rodzinnego domu. Jednak nie każde ma tyle szczęścia, by móc wzrastać w takiej rodzinie. Dzieci umieszczane w rodzinach zastępczych są mocno doświadczone przez los. Pragną domu i rodziny, która je przytuli, wesprze, wytłumaczy, da poczucie bezpieczeństwa i doceni. Niestety rodzin zastępczych jest wciąż za mało.

Jeżeli jesteście  Państwo zainteresowani zapraszamy i zachęcamy do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie. Udzielimy szczegółowych informacji i odpowiemy na pytania.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żurominie
ul. Lidzbarska 27