Aktualności z zakresu polityki społecznej

Zbiórka żywności pod hasłem "TAK POMAGAM!"

W dniu 09 -10. 03.2018 r. już po raz kolejny Caritas Diecezji Płockiej zorganizował zbiórkę żywności pod hasłem "TAK POMAGAM!". Do wspólnej akcji włączył się między innymi Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy. Żywność była zbierana przez wolontariuszy oraz uczestników PŚDS do specjalnych koszy wystawionych w sklepie Biedronka i Spiżarnia Smakosza. Dzięki życzliwości mieszkańców Powiatu Żuromińskiego udało się zebrać potrzebne dary. Zebrane dary zostaną przekazane przed Świętami Wielkanocnymi osobom potrzebującym wsparcia. Caritas Diecezji Płockiej sredecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę.

IMG 20180310 134457IMG 20180310 134516