Drodzy mieszkańcy Powiatu Żuromińskiego!

Rok 2018 jest 20 rokiem funkcjonowania powiatu Żuromińskiego, w związku z tym rozpoczynamy akcję przyznania 200 medali z okazji 20 - lecia Powiatu Żuromińskiego i 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Każdy pełnoletni mieszkaniec powiatu żuromińskiego chcący otrzymać medal okolicznościowy może złożyć wniosek w okresie 23 maja 31 sierpnia 2018r. do Starostwa Powiatowego w Żurominie. Decyduje data i godzina złożenia wniosku. Szczegóły akcji w załączonym regulaminie.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do składania wniosków.

podpisy

medale

pdfRegulamin wręczania medali934.08 KB

docxWniosek_o_przyznanie_medalu.docx135.26 KB

pdfWniosek_o_przyznanie_medalu.pdf295.58 KB

Zadania Powiatu Żuromińskiego z zakresu kultury wykonuje Wydział Zdrowia i Edukacji Starostwa Powiatowego w Żurominie.

Wydział Zdrowia i Edukacji

Pl. Józefa Piłsudskiego 4 ,09-300 Żuromin
tel/fax: 23 657-47-00/23 657-35-35,
Dyrektor Wydziału - Joanna Jucewicz-Morawska

Aktualności z zakresu kultury

Wręczenie nagród w VII Powiatowym Konkursie Ekologicznym

W dniu 21 grudnia br. na Sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów VII Powiatowego Konkursu Ekologicznego. Konkurs ten był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów mających swoje siedziby na terenie powiatu żuromińskiego. Nagrody w Konkursie zostały ufundowane przez: Starostwo Powiatowe w Żurominie, Urząd Gminy w Kuczborku Osadzie, Urząd Gminy w Lubowidzu, Urząd Gminy w Siemiątkowie, Urząd Gminy i Miasta w Żurominie, Urząd Miasta i Gminy w Bieżuniu oraz Nadleśnictwo Lidzbark. Nagrody zwycięzcom konkursu wręczali Starosta Powiatu Żuromińskiego, Przewodniczący Rady Powiatu oraz przedstawicielka Nadleśnictwa Lidzbark.

P1010002.JPGP1010004.JPGP1010005.JPGP1010006.JPG

P1010007.JPGP1010008.JPGP1010009.JPGP1010010.JPG

P1010011.JPGP1010013.JPGP1010014.JPGP1010017.JPG

P1010018.JPG