Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Komunikaty i ostrzeżenia

Ostrzeżenie Nr 66 - opady marznące/1

Opublikowano .

clip_image002.jpg

Nazwa biura: Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW - PIB w Warszawie

OSTRZEŻENIE Nr 66

Zjawisko: Opady marznące

Stopień zagrożenia: 1

Obszar: województwo mazowieckie
Ważność: od 2016-12-07 22:00:00 do 2016-12-08 05:00:00
Przebieg: Prognozuje się przejściowo wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Strefa opadów będzie się przemieszczać z północnego zachodu na południowy wschód województwa.
Prawdopodobieństwo: 80%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2016-12-07 13:35:00
Synoptyk: Szymon Ogórek

Stopień zagrożenia

Opis

3 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
2 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Groźne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
1 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działań w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej 
e-max.it: your social media marketing partner