Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Komunikaty i ostrzeżenia

Ostrzeżenie Nr 50 - burze z gradem/1

Opublikowano .

clip_image002.jpg

Nazwa biura: Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW - PIB w Warszawie

                                                        OSTRZEŻENIE Nr 50

Zjawisko: Burze z gradem
Stopień zagrożenia: 1

Obszar: województwo mazowieckie

Ważność: od 2016-07-31 14:00:00 do 2016-07-31 22:00:00

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 35 mm, oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo: 80%

Uwagi: Pod koniec ważności ostrzeżenia opady przelotne przechodzić będą w opady o charakterze ciągłym. W związku z tym w późniejszych godzinach planowane jest wydanie ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu.

Czas wydania: 2016-07-31 07:24:00
Synoptyk: Michał Ogrodnik

Stopień zagrożenia

Opis

3 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
2 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Groźne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
1 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działań w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej 
e-max.it: your social media marketing partner