Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Dane o jakości powietrza w powiecie żuromińskim

Komunikaty i ostrzeżenia

Ostrzeżenie Nr 45 - Intensywne opady deszczu/2

Opublikowano .

clip_image002.jpg

Nazwa biura: Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW - PIB w Warszawie
OSTRZEŻENIE Nr 45
Zjawisko: Intensywne opady deszczu
Stopień zagrożenia: 2
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych
Obszar: województwo mazowieckie
Ważność: od 2016-07-14 02:00:00 do 2016-07-15 00:00:00
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym, którym miejscami towarzyszyć będą również burze. Prognozowana wysokość opadów od 35 mm do 50 mm, lokalnie 60 mm.
Prawdopodobieństwo: 80%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2016-07-13 15:05:00
Synoptyk: Jakub Gawron
Stopień zagrożenia

Opis

3 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
2 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Groźne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
1 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działań w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej 
e-max.it: your social media marketing partner