Dane ze stacji meteorologicznej w Zielonej

meteo

Komunikaty i ostrzeżenia

Ostrzeżenie Nr 9 - Intensywne opady śniegu/1

Opublikowano .

clip_image002.jpg

Nazwa biura: Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych IMGW - PIB w Warszawie

OSTRZEŻENIE Nr 9
Zjawisko: Intensywne opady śniegu
Stopień zagrożenia: 1
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych
Obszar: województwo mazowieckie
Ważność: od 2016-01-15 14:00:00 do 2016-01-16 10:00:00
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 8 cm do 12 cm. Największy przyrost pokrywy śnieżnej spodziewany jest na wschodzie i w centrum województwa.
Prawdopodobieństwo: 85%
Uwagi: Brak.
Czas wydania: 2016-01-15 13:45:00
Synoptyk: Katarzyna Bednarek

Stopień zagrożenia

Opis

3 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących na znacznym obszarze bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska uniemożliwią prowadzenie działalności. Zalecana najwyższa ostrożność, potrzeba częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
2 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Groźne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.
1 Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działań w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej 
e-max.it: your social media marketing partner